Adelina Tahiri ka ato linja dhe ajo vetëm shëndetshëm që nuk ha, kjo ishte dreka e saj

By

Sa i kemi mëri ata njerëz që mund të hanë çfarë t’ua dojë zemra e të mos shëndoshen aspak.

E ndër ta është edhe këngëtarja Adelina Tahiri e cila në kohë rekorde riktheu linjat dhe hoqi kilogramët e fituar nga shtatzënia.

View this post on Instagram

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Këngëtarja e famshme, nuk e ka treguar asnjëherë rutinën e saj dhe sekretin që e bën të ketë atë fizik aq fit, megjithatë ne po e konstatojmë vet: është gjenetike!

Ndonëse Tahiri ha edhe gjëra tejet të yndyrshme e kalorike siç janë palëpetat, ajo ia arrin të ketë lindja të përkryera. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm