Learta shkëlqen në setin profesional fotografik

By

Po përjeton një periudhë shumë të veçantë në jetë të cilën ka preferuar të mbaj mjaft private.

Learta Jakupi, reja e këngëtares Shyhrete Behluli e cila është shndërruar në trend të portaleve me gjithë interesimin drejt saj i është shmangur për muaj të tërë fotografive megjithatë duket se tashmë kur po afrohet momenti i madh, ajo lumturinë do ta ndajë edhe me të tjerët.

Kështu ka vepruar duke e realizuar një set profesional fotografik me Artan Korenicën.

Thjeshtë dhe pa shumë komplikime në prapavijë apo veshje, Learta ka lënë pa fjalë me bukurinë që vetëm se i është shtuar gjatë shtatzënisë. Komplimentet nga ndjekësit pas fotos, nuk kanë munguar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm