Egzona Brahimaj publikon imazhin më të bukur me Amelian!  

By

Bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqi, që është nuse në familjen e  famshme të këngëtarëve Muqiqi, vendosi që t’i respektojë të gjitha zakonet kosovare një e nga një.

Kështu, Egzona Brahimaj Muqiqi, pas lindjes së vajzës Amelias, organizoi edhe babinën, ku sipas zakonit festohet për lindjen e bebes e ku mblidhen gratë e afërta të familjes.

Në këtë festë, ajo shkëlqeu duke u dukur edhe elegante, por edhe duke respektuar veshjet tradicionale.

Por më e bukura në krejt këtë mes, është fotografia e saj me vajzën Amelian, të cilën ajo e ka publikuar në Instagram.

Egzona duket të jetë tejet e lumtur që është bërë nënë, dhe e sheh me shumë dashuri të bijën e saj. /Prive.al

Te dhashte zoti shendetin dhe lumturin e kesaj bote vajza ime Amelia ?? TE DUA❤️

A post shared by Albatrit❣Amelia? (@egzona_brahimaj_muqiqi) on

Artikuj të ngjashëm