Larg nga banorët, Lumbardhi dhe Alba bisedojnë dhe përqafohen

By

Lumbardhi që në ditët  e para brenda shtëpisë e ka shprehur pëlqimin për Albën.

Sot teksa ajo ishte në banjo, Lumbardhi ka shkuar dhe e ka përqafuar, përcjell Klankosova.tv.

Ata gjithashtu kanë bërë një bisedë me njëri-tjetrin.

Artikuj të ngjashëm