Xhaketat e personalizuara janë trendi i fundit i dasmave

By

Siç kanë treguar edhe ceremonitë e fundit të dasmave të yjeve botëror, nuk ka asnjë mënyrë më të fortë për të simbolizuar lidhjen e tyre sesa me një xhaketë e personalizuar për të përkujtuar ditën e madhe.

Sigurisht, ishin Kim Kardashian dhe Kanye West ata që ishin të parët që edhe e krijuan këtë trend, duke veshur xhaketa të koordinuara nga Schott ku shkruhet “Të sapomartuar” me dorë nga artisti Wes Lang në 2014.

kanye west kim kardashian wedding leather jackets

Ciftet tjera nuk mbeten pas në këtë trend i cili vazhdon edhe sot, dhe duket se nuk do të shkojë askund.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

hailey baldwin wedding leather jackethailey baldwin wedding leather jacketImage result for justin and hailey jackets wife husbandhailey baldwin wedding leather jacketImage result for justin and hailey jackets wife husband

Zoë Kravitz dhe Karl Glusman

zoe kravitz karl glusman wedding leather jacketsImage result for zoe kravitz custom wedding jacket

Hilary Swank dhe Philip Schneider

hilary swank philip schneider wedding jean jacket

Burimi: Pagesix.com

Artikuj të ngjashëm