Lamtumirë Gigi! Njihuni me Zayin Malikun e ri (FOTO)

By

Ai i është adoptuar një imazhi që të përçon një çun të nevrikosur që kur i tha lamtumirë të dashurës prej kohësh, Gigi Hadidit.

Just rosy: The musician's light locks also make his latest set of head and neck tattoos even more prominent, particularly his rose inking, which some fans have dubbed a 'rat's tail'

Por Zaying Malik po provon trende të reja në pamjen e tij, duke zbuluar një stil flokësh tejet dramatik dhe një transformim të mjekrës në klipin e tij të fundit në Miami të Floridës.

Quick break: Zayn was pictured enjoying a cigarette when taking a break from shooting his latest video

25 vjeçari nuk i ngjanë më aspak më atij të vjetrit dhe e ka marrë shumë seriozisht atë që edhe psikologët këshillojnë: një transformim total pas ndarjes!

To dye for! Zayn Malik has taken his love of daring trends to new heights after unveiling a dramatic hair and beard transformation while on set of his latest music video in Miami, Florida, on Tuesday - just a week after his split from model Gigi Hadid

 

Artikuj të ngjashëm