A e din Bardhi kush është Presidenti i Amerikës? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, së fundmi iu ka përgjigjur Bardhi.

Këngëtari i cili po arrin miliona klikime në projektet e tij muzikore, ka treguar se me kë s’do të bashkëpunonte, kujt i dedikoi këngë dhe fans i kujt është?

Përveç kësaj, në videon më poshtë mund të kuptoni nëse Bardhi ishte në dijeni se kush është president i Amerikës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm