Djali dhe vajza e ditëlindjes: Ermal Mamaqi dhe Vera Grabocka po festojnë në një ditë!

By

Është një koincidencë e madhe që regjisorja e famshme shqiptare Vera Grabocka dhe komediani e moderatori Ermal Mamaqi, kanë ditëlindjen në të njëjtën ditë.

Dy nga figurat kryesore të televizionit Klan në Shqipëri janë lindur me 21 Mars, dhe kanë uruar njëri tjetrin në Facebook përmes një videoje të postuar nga Ermal Mamaqi, i cili po kremton ditën e lindjes një javë pasi në jetë i erdhi vajza.

Jo rastësisht njerëzit janë aty ku janë. Eh sa me fat jemi ne të 21Marsit. Happy Birthday Vera Grabocka”, ka shkruar eErmali, duke aluduar se është data e lindjes si indikacion që ata janë kaq të suksesshëm në fushën televizive.

Verën e ka uruar edhe partnerja e saj e përhershme, Alketa Vejsiu e cila madje e cilëson edhe legjendare regjisoren. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm