Lajmi se Bora hyn sonte në BB VIP nuk është i vërtetë!

By

Bora Zemani nuk hyn sonte në Big Brother VIP, për t’u përballur me Donaldin dhe Beatrix.

Këtë e kanë konfirmuar burime të Prive.

Ndryshe, sonte pritet të diskutohet lidhja tashme e dukshme mes Donaldit dhe Beatrix, ku vazhdimisht është e përfshirë prezantuesja e cila nuk ka bërë asnjë koment sa i përket situatës aktuale./PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm