LUANA PUBLIKON E JEMJA

By

Prezantuesja Luana Vjollca ka publikuar videoklipin e saj të ri “E jemja, #Potfeeli””.
Vjollca është angazhuar edhe në muzikë që nga gushti i 2013-tës dhe deri më tani
ka publikuar mjaftë këngë.
Por ky angazhim në muzikë e larguar paksa nga profesioni primar pasiqë tashmë
nuk shihet shumë shpesh në ekran si prezantuese.
Mirëpo Luana nuk po shihet as në koncerte.
E me këngën e re Luana mesa duket po tenton të depërtojë fuqishëm në Kosovë
meqënese e gjithë kënga është në theksin e Kosovës.

Artikuj të ngjashëm