Lajm i keq për vajzat: A është kjo e dashura e Butrintit?!

By

Ai është pa dyshim një prej këngëtarëve shqiptarë më të pëlqyer nga vajzat.

Pamja e tij, muzika e deri tek detajet më të vogla e shndërrojnë Butrint Imerin në të preferuarin e shumëkujt.

E vetë, përkundër disa thashethemeve dhe pranimit të aferave me kolege, Butrinti nuk na ka njohur deri tani me ndonjë vajzë që mund t’ia ketë marrë zemrën.

Por, javëve të fundit, një e tillë ka marrë vëmendjen e fansave në rrjete sociale.

E.G (emër i njohur për redaksinë e Prive.al) e cila akoma nuk është 18 vjeç ka disa javë që poston fotografi ku shfaqet tejet e afërt me këngëtarin simpatik.

Tutje, mbishkrimet si ‘Dashuria’ dhe ‘Ai më zbukuroi gjithë vitin. Një mbrëmje e paharrueshme’ në fotot me Butrintin kanë vulosur ndër fansa të këngëtarit se dyshja janë çift që po shijojnë relacion që tejkalon miqësinë apo raportin e rëndomtë me fanse.

Momentalisht, nuk ka ndonjë prononcim nga protagonistët që duket se janë mjaftuar me këto postime dhe fotografi të përbashkëta.

Të jetë kjo vajzë ‘Bella’ e vërtetë e Butrinitit?! Le ta dëshmojë koha… /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm