Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen duke kujtuar këtë moment në jetën e saj

By

Beatrix Ramosaj ka festë! Këngëtarja po feston ditëlindjen dhe mbushi plot 27 vjet.

Për të shënuar këtë ditë, ajo ka ndarë disa fotografi  në llogarinë e saj në Instagram.

“Është ditëlindja ime e 27-të! Po rritem një vit sot dhe nuk jam ndjerë kurrë më mirënjohëse për dhuratën e jetës. Mendoj që e kam mësuar kuptimin e vërtetë të versionit tim të vallëzimit në shi”, ka shkruar artistja.

View this post on Instagram

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

Fotot që zgjodhi për të ndarë në rrjete sociale, ishin shkrepur në spektaklin e “Netët e klipit shqiptar 2021”. Në këtë ceremoni, ajo është shpërblyer me dy çmime: fituese e çmimit “Interpretimi më i mirë femër” dhe “Regjia më e mirë” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm