Lajm fantastik nga Stupcat

By

Për të gjithë fansat e humoristëve të grupit të njohur ‘Stupcat’ është konfirmuar një lajm i mirë.

Së shpejti, nisin xhirimet e episodave të reja të serialit Egjeli.

Lajmi është konfirmuar në rrjete sociale tek profilet e grupit dhe ky zhvillim është pritur shumë mirë mes ndjekësve të humoristëve.

Kutjojmë se në transmetimet e edicioneve festive, Stupcat bashkë me ‘Beso në Mua’ në Klan Kosova erdhën me një tre episoda special ku pikërisht shfaqej procesi i renovimit të shtëpisë ku realizohen xhirimet e serialit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm