Urimi i veçantë i Teuta Krasniqit për Memlin

By

Ditën e sotme, Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi feston ditëlindjen.

I lindur në vitin 1980 në Prishtinë, Krasniqi sot mbush plot 37  vite.

E në këtë ditë të veçantë nuk kishte se si të mungonte një urim nga motra, Teuta e cila tashmë e ka shndërruar në traditë urimin me rastin e festave në familje.

Përmes një fotografie ku Memli shfaqet me dy mbesat, Tarën dhe Kaian, aktorja ka shfrytëzuar profilin e saj në Instagram për të uruar çdo të mirë për vëllain e vetëm.

Më poshtë urimi i plotë i Teutës dhe foto e dajës me mbesat shkruan Prive.al

Happy Birthday to the most amazing brother ever  Jam moter me fat dhe e bekuar qe te kam ty ne jete. Urime ditelindja, pac shendet dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes. Vazhdofsh me na bo krenar gjithmone 
Daja, te duam shume, Tara, Kaia dhe Tuti
 

Artikuj të ngjashëm