‘Kush – kë e zuri?’: Tea ‘sikletos’ Beartin me përgjigjen

By

Tea i është përgjigjur sonte një serie të pyetjeve nga fansat.

Pashmangshëm, vëmendjen kryesore e ka pasur raporti me Beartin.

Një prej fansave ka pyetur: “Cfarë është ajo që të pëlqeu më shumë te Bearti dhe si të fitoj si femër?”.

E mesa duket, kjo punë paska “hilet” që nuk i kemi ditur.

Përgjigja e Teas ka qenë befasuese.

“Një korigjim. E kam zunë unë se ky kishte turp. Kishte turp nga unë” – është shprehur bukuroshja teksa Bearti dëgjohet duke qeshur e duke e mohuar pretendimin e Teas. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm