Labinot Tahiri mbyll Instagramin dhe tregon pse

By

Këngëtari/Deputeti Labinot Tahiri, ka vendosur ta mbyll llogarinë e tij në rrjetin social Instagram.

Ai e bëri të ditur edhe arsyen duke thënë se për shkak të disa punëve të rëndësishme që i ka këto ditë.

Labi nuk dha detaje në lidhje me punët, megjithatë marrë parasysh postin e tij si Deputet, çon deri tek mbyllja për disa kohë.

Në anën tjetër, këngëtari ditë më parë zbuloi se po punon për këngë të reja me producentin Virusi.

Projekti i tij i fundit ishte bashkëpunimi me Danin me titull ‘Falem’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm