Vera Ora ka një këshillë për amviset dhe është gjëja më e mirë që mund të dëgjojnë gratë që rrinë në shtëpi

By

Fillimisht, ka publikuar disa imazhe ku shfaqë gatimet që i ka bërë në kuzhinën e shtëpisë së saj.

Më pas, nëna e këngëtares së famshme Rita Ora, Vera Ora, ka ndarë me ndjekësit e saj atë që ka përgatitur për drekë, dhe të gjitha janë ushqime tradicionale.

Fillimisht duket se ka përgatitur një ‘musak’ (patate me mish e perime të pjekura në furrë), e më pas edhe të ashtuquajturën terator (apo jogurt grek me tranguj) si antipastë.

“Të jesh amvise nuk është një koncept që duhet luftuar, pranojeni me nder këtë epitet”, ka shkruar Vera Ora, me plot të drejtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm