Elinel publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Elinel ka publikuar projektin e tij të ri.

“Pijanec” quhet kënga e shoqëruar me videoklip.

Reperi ka qenë goxha aktiv këtë vit. Ai solli disa projekte muzikore të cilat rezultuan të suksesshme dhe u pëlqyen nga adhuruesit e muzikës së tij.

Në mesin e këngëve solo, ai erdhi në bashkëpunim me Eni Koçin, muajin e kaluar – këngë që arriti mbi 1 milion klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm