Labinot Tahiri: Ka që këndojnë në skenë më keq sesa Ramush Haradinaj (VIDEO)

By

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Labinot Tahiri, ka thënë se në estradën kosovare ka persona që këndojnë më keq sesa Ramush Haradinaj.

“Unë e arsyetoj atë [Ramush Haradinajn] për shkak se ai ka dashur të tregojë se është popullor. Mund të ndodh që nesër mund të këndojë edhe Albin Kurti apo Vjosa Osmani”.

“Ndoshta Ramushit i ka mbet merak që s’ka qenë këngëtar si unë dhe e ka provuar veten nëpër intervista”.

Më poshtë mund ta ndiqni intervistën e tij të plotë.

Artikuj të ngjashëm