Zbulohet kush ishte bjondina e përfolur si e dashura e Young Zerkës (VIDEO)

By

Muajin e kaluar, në disa portale u shpërnda lajmi se Young Zerka ishte në një lidhje të re pas një ndarje të mundshme nga Ronela Hajati.

Disa fotografi të artistit krah një bjondine në një pishinë, bëri që shumë njerëz të mendonin se Zerka tashmë kishte gjetur ngushëllime.

Por, kjo gjë po del të jetë e pavërtetë.

Bjondina në fotografi të cilën shumë prej jush e keni parë, ishte thjesht modele e projektetit të tij të ri muzikor publikuar pak ditë më parë.

“Money” quhet kënga në të cilën shfaqe vajza seksi pranë këngëtarit dhe ju mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm