Gjiko merr Elitën në klip, zbulohet datat e publikimit…

By

Reperi Gjiko ka zbuluar kur do të publikohet projekti i tij i ri i cili quhet ‘Distanca’.

Ai hyri në Instagram për të njoftuar se klipi në të cilin merr pjesë edhe gruaja e tij Elita Rudi, do të lëshohet të dielën me fillim të orës 14:00.

Kujtojmë që Gjiko dhe Elita janë martuar dy muaj më parë dhe po pritet të bëhen prindër së shpejti./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bp2Y6B9FrFt/

Artikuj të ngjashëm