A di të këndojë estrada jonë? – Përgjigjet Armend Rexhepagiqi (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë kur edhe u rikthye, iu përgjigj legjenda e muzikës shqiptare, Armend Rexhepagiqi.

Ai tregoi shumë gjëra brenda 60 sekondave.

A di të këndojë estrada jonë, a është çmendur ai dhe Aida Baraku, me kë përton të punojë dhe çfarë ka brenda albumit të Elvana Gjatës.

Këto por edhe shumë të tjera, i kuptoni duke e shikuar videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm