Kylie Jenner vishet me bikini ’24 karat’ për një datë të veçantë!

By

Modelja e njohur Kylie Jenner, përmes një postimi në Instagram, ndau koleksionin e saj të ri, të ditëlindjes së 24-ët për markën ‘Kylie Cosmetics’.

Ylli i ‘Keeping Up With The Kardashians’ do të mbush 24 vite me 10 gusht.

Bukuroshja miliardere ndau një fotografi topless ku ishte lyer me llak në ar për të shpallur temën: ari ’24karat’.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

“Ahhh !!! ditëlindja ime është në 8 ditë!!! dhe sigurisht që më duhej të festoja me një koleksion tjetër për ditëlindje! Tema ari ’24K’ për ditëlindjen time të 24 -të që fillon me 10 gusht”.

“Mezi pres të zbuloj këtë koleksion nesër në historitë e mia”.

Jenner kishte veshje të shkurtra prej ari me vathë të artë që përputheshin me rimelin e saj të artë.

Ajo kishte veshur bikini ari ’24 karat’, nga dizejnatoria amerikane Natalia Fedner. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm