Familja Mbretërore hedh poshtë spekulimet: Uron Meghan Markle në ditën e rëndësishme të saj!

By

Meghan Markle dukesha e Sussex feston sot ditëlindjen e saj të 40-të.

Llogaria e Familjes Mbretërore në Instagram, përmes një postimi në InstaStory, ishte e para që publikoi një postim, duke ndarë tri fotografi të Meghanit së bashku me mesazhin: “I urojmë Dukeshës së Sussex-it një ditëlindje shumë të lumtur sot!”.

Gjithashtu Princi William dhe Kate Middleton përmes një postimi në InstaStory, ndanë urimin e tyre për Meghan Markle. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm