Ky do të jetë programi më i ri dedikuar çifteve të dashuruara

By

Së shpejti në Klan Kosova nis emisioni i ri i dedikuar çifteve.

Ky emision do të jetë një show familjar me pyetje simpatike dhe sfidë mes çifteve në një garë me shumë shpërblime.

Ftohen të gjithë çiftet të aplikojnë duke kontaktuar në faqen e mëposhtme në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by A po m’njeh zemer (@apomnjehzemer)

Artikuj të ngjashëm