Ky program rikthen Jonidën në ekran

By

Pa u mbushur një vit nga sherri me Top Channel, gazetarja Jonida Shehu rikthehet në shtëpinë e vjetër, sërish.

Siç përflitej prej verës, për prezantuesen Shehu është konceptuar një program një herë në javë i cili do të transmetohet në orën 22:00.

E tashmë është mësuar edhe një detaj – emri i emisionit i cili do të quhet “Soiree”.  ‘Soiree’ është një fjalë që vjen nga frëngjishtja dhe nënkupton një mbrëmje festive.

Në promo, në qendër të spotit është Jonida, e veshur elegante dhe e shoqëruar dhe nga pianisti i orkestrës së Top-it.

Nuk dihet ende një datë kur do të nisë por ky program por besohet që fundi i Shtatorit, fillimi i Tetorit janë periudhat e mundhsme kur do nisë transmetimi. /Prive.al

View this post on Instagram

Soirèe.Se Shpejti ne TopChannel.

A post shared by Jonida (@jonida.shehu) on

Artikuj të ngjashëm