Pas thashethemeve për ndarje nga gruaja, ja çfarë bëri Meda kësaj radhe

By

 

Ditë më parë, rrjetet sociale shpërthyen se këngëtari i muzikës popullore Meda është ndarë nga gruaja e tij.

Titujt nëpër ballinat e mediva rozë flisnin për një tradhti mes tij dhe Luljetës.

Por gjithçka ishte e pavërtetë.

Persona të panjohur zgjodhën profilin e Medës për ta hakuar dhe më pas për të bërë një shkrim që kishte të bëjë me tradhtinë e gruas së tij me të cilën kishte vendosur të ndahej.

Pas kësaj, në një prononcim për Prive, këngëtari konfirmoi se i është thyer Instagrami të cilin sot e ka rikthyer dhe po vazhdon të bëjë poste të zakonshme.

Orë më parë, Meda publikoi një fotografi me bashkëshorten e tij duke bërë me dije edhe njëherë se është shumë i lumtur pranë saj dhe se nuk ka asnjë keqkuptim apo tradhti mes tyre.

Artikuj të ngjashëm