Lady Gaga në ‘qiellin e shtatë’ të dashurisë (FOTO)

By

Lady Gaga dhe i dashuri i saj i ri, Michael Polansky u sh faqën të afërt në një selfie të ri!

Këngëtarja 33 vjeçare e e postoi në Instagram një foto të saj së bashku me themeluesin e Parker Group.

“Kam një dashuri të marrë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit, ku duket e ulur në prehërin e të dashurit Brenda një aeroplani.

Në këtë postim ka komentuar këngëtarja Ariana Grande, duk ei shkruar “Ju adhuroj shumë”.

Kjo dyshe e bëri publike lidhjen e tyre gjatë muajit të kaluar

Artikuj të ngjashëm