Ky është vendi përrallor në Mykonos ku mund të arratiseni për pushime (FOTO)

By

A e keni gjetur vendin ku do i kaloni pushimet verore?

Nëse akoma jo, ne e kemi gjetur për ju!

Në Mykonos të Greqisë gjendet një vend përrallor ku mund t’i kaloni ditët e nxehta verore, duke krijuar kujtime të paharrueshme e speciale.

Blue Orchid Villa iu ofron hapësirë të veçantë me pishinë e 6 dhoma gjumi për plot 12 persona.

Në këtë super vend janë arratisur Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti, dy moderatorët e njohur shqiptarë.

Ata kanë zgjedhur MY TRAVEL për të arritur tek villa unike me pronar shqiptar.

Ngjyra unike, interior klasik e të rehatshëm, iu ofron Blue Orchid Villa të cilin mund ta gjeni në Instagram me po të njëjtin emër.

Prandaj, nëse nuk keni ide ende se ku të shkoni me shkqëri apo familje, kjo villë fantastike ju mirëpret.

Pushime të këndshme!

Artikuj të ngjashëm