Ky është bashkëpunimi më i papritur i kësaj vere!

By

Kjo stinë ka pasur bashkëpunime të panumërta për të ditë vere të paharrueshme.

Ndërkaq, bashkëpunimi më i papritur ndonjëherë u bë i ditur sot gjatë ditës.

Anxhela Peristeri, Capital T dhe Mandi Nishtulla kanë bashkuar forcat.

Ata do të sjellin një bashkëpunim. Ky lajm u bë me dije nga Anxhela Peristeri.

Këngëtarja ka publikuar një postim në Instagram, ku bën me dije se kënga titullohet “Habibi” dhe do të publikohet me datë 30 Korrik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm