Bebe Rexha shkroi histori por sapo e kuptoi edhe vetë! (FOTO)

By

Sukseset kanë qenë në efekt domino për Bebe Rexhën kohëve të fundit.

E ngjitur lartë në klasifikime, secili prej projekteve të këngëtares ka fituar vëmendje dhe pëlqyeshmëri.

Por, ngadalë dhe sigurtë këngëtarja po shkruan histori!

Ajo është bërë femra e parë që debuton me pozitën e parë në Billboard tek kategoria ‘country music’.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja për suksesin personal dhe të projektit ‘Meant to be’me të cilin ka ngjitur majat deri në këtë pikë.

Lart e më lart Bebe! /prive.al/

Artikuj të ngjashëm