Ja kë përkrahu Kallashi në zgjedhje!

By

Nuk është thjesht valltare e këngëtare. Donjeta Kosumi, ka opinion politik dhe këtë nuk ka hezituar ta shprehë në ditën e zgjedhjeve të 11 Qershorit në Kosovë.

Dhe kandidati që ajo ka përkrahur për Kryeministër, është Ramush Haradinaj nga koalicioni PDK-AAK-NISMA.

Në ditën kur kosovarët kanë votuar, ajo ka publikuar fotografinë e Haradinajt në profilin e saj në Instagram, duke shprehur haptazi përkrahjen për kreun e Aleancës.

Siç duket edhe Kallashi ka dhënë votën e saj, duke kryer obligimin qytetar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm