Mozzik bëri atë që nuk e prisnim (FOTO)

By

Mozzik ka bërë një ndryshim tek vetja e tij të cilin nuk e prisnim.

Reperi i cili aktualisht është në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tij nga Loredana dhe kënga e fundit “Dhelpër dinake”, ka hequr mjekrën.

Ai bëri një postim në Instagram ku shihet teksa ka mbuluar gjysmën e fytyrës me dorë, mbi të cilën ka shkruar: “Tash deri tem del mjekra, veç qishtu foto”.

Përndryshe, projekti i fundit I Mozzikut ka arritur miliona klikime në YouTube për pak ditë dhe po dëgjohet kudo.

Sa I përket jetës private, ai është ndarë nga Loredana, ish bashkëshortja me të cilën ka vajzën Hanën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm