Ky është hoteli luksoz ku po qëndrojnë Ermali e Ariana (FOTO)

By

Pas një pune të lodhshme, vijnë me meritë disa ditë pushime.

Dhe pas një sezoni të stërngarkuar me koncerte, meriton pushime luksoze sepse sigurisht, ta mbanë xhepi.

E këngëtari kosovar Ermal Fejzullahu, ka vendosur që të shkojë me Arianën diku, për t’i shijuar momentet e relaksit.

Një fotografi që Ariana ka publikuar në Instagram, shfaqe një dhomë luksoze hoteli që duket të jetë i ranguar me pesë yje.

Çifti dje janë parë në Tiranë me mikun e tyre Sinan Hoxhën i cili festonte ditëlindjen, ndërsa, ndërsa kanë vazhduar të qëndrojnë në kryeqytetin shqiptar.

Por një gjë është e sigurt, ata po që po ia kalojnë mirë në këtë vend luksoz. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm