Ky është mashkulli që i ka marrë zemrën Diana Avdiut

By

Përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë” mbrëmë zbuluam të reja sa i përket jetës private t ëish-Missit, Diana Avdiu.

Bukuroshja që shquhet për bukurinë e saj, pas një kohe relativisht të gjatë nuk është më beqare.

Diana duket ta ketë gjetur “princin” e saj!

Por kush është mashkulli që i ka marrë zemrën?

Prive.al mëson se ai quhet Argjent dhe është shqiptar që jeton në Suedi.

Ne arritëm edhe të sigurojmë një fotografi të çiftit të cilën ua sjellim në materialin në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm