Ariana Fejzullahu kthehet në shtëpi me vajzën me pritje madhështore (FOTO)

By

Para pak ditësh, Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e Ermalit, solli në jetë vajzën e tretë të familjes.

Çifti kanë vendosur që ajo të quhet Ana.

Sot, Ariana është kthyer në shtëpi bashkë me vajzën e porsalindur dhe u prit në mënyrë madhështore.

Shtëpia e saj ishte e dekoruar deri në detaje me ngjyra rozë nga Grand Décor, në mënyrë që ato të ndjehen sa më mirë.

Ju kujtojmë, që Ariana dhe Ermali tashmë janë prindër të katër fëmijëve, tri vajzave dhe një djali.

Shëndet të porsalindures!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm