Vig Poppa publikon një fotografi të nënës dhe djalit (Foto)

By

Reperi Vig Poppa ka ndarë një fotografi në llogarinë e tij në instagram. Përpos protagonistit kryesor, djalit të tij që ka mbushur me dashurinë jetën e artistit sot ka postuar edhe dikë tjetër.

Në një imazh shihet nëna e tij dhe Dominik.

Ndërsa mesa duket përkushtimi ndaj familjes ka bërë që Vigani të largohet pak nga skena duke mos sjellur akoma një projekt muzikor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm