Prive Reality po rikthehet – Mysafirë specialë dhe surpriza…

By

Pas shumë kërkesave, PRIVE REALITY po rikthehet!

Edicioni festiv i emisionit më të shikuar të showbizit shqiptar, këtë vit rikthehet në ekranet e juaja me shumë surpriza dhe artistë të cilët pëlqehen shumë.

Butrint Imeri, Yll Limani, Fifi, Shkurte Gashi, Klajdi Haruni dhe Bruno janë vetëm disa nga emrat të cilët këtë vit do të jenë pjesë e Prive Reality.

Nuk mbetet vetëm me kaq…

Surpriza të shumta, emocione pafund dhe atmosferë tamam festive, do të keni mundësi të ndiqni nga shtëpitë e juaja këtë vit.

Për të gjitha detajet të tjera, do t’ju informojmë me kohë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm