Big Brother VIP Kosova – të hënën ndizen dritat

By

Pritjes i erdhi fundi.

Të hënën, ndizen dritat e Big Brother Vip Kosova në Klan Kosova dhe Art Motion.

Gjithçka është gati për të nisur rrugëtimin spektakli i cili këtë vit vjen për herë të parë në vendin tonë.

Drejtuar nga Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi me opinionistë Olti Currin e Afërdita Paqaradën, BBVK do të sjellë befasi e shumë emocione përgjatë disa mujave.

Le të fillojmë bashkë numërimin deri të hënën./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm