Ky është filmi më i keq në të cilin Will Smith thotë se luajti

By

Aktori i famshëm hollivudian, Will Smith, ka thënë që filmi në të cilin ka luajtur e që nuk i pëlqen është ai i para 22 vjetëve, “Wild Wild West”.

I pyetur në seritë GQ se cili është filmi i tij më i mirë dhe më i keqi, Smith nuk duket të ketë hezituar me përgjigjen e tij.

“Nuk e di, Wild Wild West e kam njëfarë njolle. Kur e shoh veten në pantallona lëkure…s’më pëlqen”, ka thënë Smith.

Ky film i zhanrit vestern ka për protagonist Smith-in, Keivn Kline-n dhe Salma Hayek-un dhe ishte sharë shumë nga kritikët.

Artikuj të ngjashëm