Urimi më i mirë për ditëlindje, Egzonës i vjen nga vjehrra

By

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona, sot feston ditëlindjen.

Ajo zgjodhi këtë ditë për ta konfirmuar shtatzëninë e saj, gjë për të cilën Prive raportoi ditë më herët.

Egzona postoi dy fotografi ku shihet me bark të rrumbullakosur. Burime të Prive thonë se Albatriti dhe Egzona janë në pritje të binjakëve.

Urimi më i mirë sot, Egzonës i erdhi nga Merita Spahiu – vjehrra e saj.

Ajo postoi një fotografi bashkë me të nën të cilën ka shkruar ‘Urime Ditelindjen zemra ime, te uroj shendet dhe gjithe lumturine e botes, te dua shume’.

I menjëhershëm ka qenë komenti i Egzonës e cila e quajti atë ‘mami’ dhe të cilës i tha se e do shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm