Ky është bashkëpunimi i radhës nga artistët shqiptarë

By

Në vazhdën e publikimeve të bashkëpunimeve, kësaj here kemi Lyrical Son dhe Elinel.

Dyshja artistike u bënë bashkë për këngën e re me titull “Benzo”.

Kënga e re do të shoqërohet me videoklip dhe do të publikohet në mesnatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm