Flet Justin Bieber, zbulon të vërtetën që fshihet prapa jetës luksoze së yjeve!

By

Justin Bieber, siç duket ka bërë ca mendime të thella së fundmi sa i përket flamurit dhe luksit që u portretizua në tapetin e kuq të mbrëmjes Met Gala.

24 vjeçari, ka publikuar një mesazh për fansat e tij në Instagram, lidhur me të famshmit që u prezantuan në këtë ngjaje të përvitshme.

“Përshëndetje botë, ai stil glamuroz jete që e shihni të portretizuar nga njerëzit e famshëm në Instagram, mos u bëni budallenj të mendoni se jeta e tyre është më e mirë se e juaja. Mund t’ua premtoj se nuk është”, ka shkruar Justin.

Justin kishte shkuar në Met Gala për herë të parë dhe të fundit në vitin 2015-të, për tu mos u kthyer më asnjëherë në atë tapet të kuq. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm