DJ Blunt ofendon rëndë Ledri Vulën (VIDEO)

By

DJ Blunt e ka quajtur dështak Ledri Vulën.

Kjo erdhi pasi Vula nxori album gjatë pandemisë, diçka që duhej ta bënte shumë vjet më parë sipas Blunt.

Ai hyri në Instagram ku edhe e ofendoi atë duke thënë se ka dështuar dhe duke e ofenduar rëndë atë.

Kjo nuk është hera e parë që Blunt i vërsulet Ledrit teksa ky i fundit nuk ka reaguar asnjëherë duke qëndruar i heshtur në këtë pjesë.

Dëgjoni më poshtë deklaratat e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm