Sa lezetshëm! Kështu e zgjon nga gjumi gruaja Lorik Canën

By

Ajo është kujdesu që ta zgjojë bashkëshortin e saj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Lorik Cana është pritur me mëngjes me një tabaka të mbushur me ushqime të shëndetshme nga gruaja e tij, Monika Cana.

Italiania i ka quar në shtrat mëngjesin ish-kapitenit të Kombëtares, derisa ai duket se e kishte të vështirë të gdhihej nga shtrati.

“Zgjohu burri im, zgjohu”, ka shkruar ajo gjysmë në italisht e gjysmë në shqip.

Lorik Cana dhe Monika janë të martuar prej kohësh ndërsa bashkë kanë edhe një djalë 3 vjeçar i cili quhet Boiken. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm