Gold Ag i dedikon këngë 20 vjetorit të Betejës së Kosharës, Prive sjell foto ekskluzive të artistit me ushtri

By

Gold Ag e ka gati këngën e tij të re.

Këngëtari kësaj radhe sjellë një projekt mjaft të ndjeshëm me titull “Zani i Kosharës”.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet Gold Ag, orkestrimin e ka punuar Alban Fortuna, ndërkaq klipin e ka realizohet M Production.

E veçanta e këtij projekti muzikor është se kjo këngë i dedikohet 20 vjetorit të thyerjes së kufirit në Koshare poashtu flet edhe për Sali Çekun dhe Agim Ramadanin.

Projekti del pikërisht nesër në 20 vjetorin e Betejës së Kosharës.

Në fotografitë e mëposhtme, të siguruara ekskluzivisht nga Prive, Gold Ag shihet si ushtarë nën shoqërinë e shumë të tjerëve të cilët janë pjesë e klipit.

Artikuj të ngjashëm