Me cilin artist nuk i ka raportet e mira Blero? (VIDEO)

By

Blero ka shpalosur shumë gjëra rreth tij dhe muzikës përmes një intervistë të dhënë së fundi në NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Përveç martesës me Afronën e planeve në muzikë, ai tregoi edhe çfarë ndodhi me Labin dhe Getinjon që para disa javësh ‘debatuan’ publikisht.

Por, me cilin artistë Blero nuk i ka raportet e mira?

Përgjigjen e tij mund ta kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm