Fjolla Morina prezanton të dashurin e ri

By

Pas problemeve shëndetësore, Fjolla Morina po ndjehet mirë dhe tashmë ka nisur edhe lidhje të re.

Ajo u trajtua për një kohë në spitalin psikiatrik në Kosovë ku edhe gjeti shërim, meqë muajve të fundit nuk paraqitej mirë në rrjete sociale.

Gjithsesi, artistja po shijon tash romancën e re madje e ka zbuluar edhe fytyrën e partnerit të saj të ri.

Fjolla ka publikuar fotografi krah tij dhe ka shkruar: Dashuria ime.

Detaje të tjera rreth lidhjes do i kuptoni në emisionin e ardhshëm të Prive.

Artikuj të ngjashëm