Ky është mëngjesi rutinë i Liberta Spahiut (VIDEO)

By

Për dallim nga meshkujt, femrat kanë një rutinë më ndryshe çdo mëngjes.

Këtë e ka dëshmuar edhe prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu.

Ajo hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit e saj të shumtë, rutinën e saj për çdo mëngjes dhe është kaq e thjeshtë.

Duke nisur nga kujdesi për fytyrën e deri tek grimi i lehtë të cilin ajo e bën pothuajse çdo ditë për punë.

Nëse ende nuk dini si të bëni një grim të lehtë për përditshmëri, këtë mund ta mësoni në videon e mëposhtme të ndarë nga Liberta.

Shikim të këndshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm