“Kush s’e livdon veten i kallet shtëpia” – Mihrije Braha thur fjalë miradie për veten në Prive

By

Sa herë rasti i bie të japë një intervistë, deklaratat e saja janë lajme të nesërmen.

Këngëtarja kosovare Mihrije Braha, javën që lamë pas foli për Prive në rubrikën “Qitja Pikën” dhe dha ca përgjigje goxha interesante.

“Po të ishin 1000 Mihrije kudo në botë…”, ishte fjalia e përzgjedhur për Mihrijen, që ajo ta vazhdonte në mënyrën e saj.

“Ish bo kiameti”, thotë ajo me të qeshur. “Përndryshe mendoj që jam një femër e kompletuar dhe goxha shumë inteligjente, përveç pamjes fizike. Më falni për jo modestinë”, ka thënë ajo.

Epo fundja, një fjalë e urtë popullore thotë: “Kush nuk e livdon veten i kallet shtëpia”…

Artikuj të ngjashëm